Музичне свято «День Надії» нагадало киянам про різноманіття програм християнського телеканалу

21 листопада 2015

У Подільскому духовному центрі адвентистів сьомого дня м. Києва 21 листопада відбувся благодійний концерт під назвою «День Надії». Лунали твори у виконанні колективів з Києва та Луцька. Однією з цілей заходу було краще знайомство аудиторії з продукцією студії телеканалу «Надія».

Ведучим вечору був менеджер київського медіа-центру ТК «Надія» Андрій Колодій. Особливу увагу приділили команді медіа-центру «Надія» та ведучим, які своєю відданістю та невпинною працею високо тримають планку професіоналізму.

Кожну з програм презентували відеороликом та коротким інтерв’ю з її ведучими, зокрема: «Ранок Надії» з Сергієм Степанюком та Мартою Мамай, «Помолитесь за меня» з Володимиром Боровим та Інесою Харламовою, «Богослужіння в Храмі на Подолі» та інші.

Між презентаціями звучали музичні номери у виконанні колективів, що складалися з молоді або з дітей, цю особливість помітив ведучий вже під час концерту. Особливим гостем програми та міста був Камерний оркестр з м. Луцька. У концерті взяли участь Київський камерний хор, струнний квартет та наймолодші виконавці — інструментальний ансамбль «Дзвіночки» та дитячий оркестр. Слух цінителів музичного мистецтва милували твори класичні та з сучасною обробкою.

Опитувані присутні дякували за концерт і наголошували, що такі заходи потрібно робити частіше.

Назарій Корещук
adventist.org.ua
Фото Володимира Романишина